Rada rodziców - Szkoła Podstawowa nr 52 im. Marii Konopnickiej w Lublinie

Rada rodziców

W roku szkolnym 2023/2024 w skład Prezydium Rady wchodzą:

• Mirosław Kopiński (kl. 8c) – przewodniczący
  • Grzegorz Gryzio (kl. 2c) – wiceprzewodniczący
  • Karolina Wójcik – Gutek (kl. 5d) – sekretarz
  • Agnieszka Piasecka (kl. 1c) – skarbnik

Komisja rewizyjna:

• Paweł Grabowski (kl. 2e) – przewodniczący komisji rewizyjnej
  • Luiza Stępniak (kl. 6d) – członek komisji rewizyjnej
  • Edyta Michaluk- Charytanowicz (kl. 4c) – członek komisji rewizyjnej

Fundusz Rady Rodziców:

Decyzją Rady Rodziców składka na Fundusz Rady w roku szkolnym 2023/2024 pozostała bez zmian i wynosi 25zł na semestr (rocznie 50zł) za pierwsze dziecko w szkole, pozostałe rodzeństwo jest zwolnione z opłaty składki. W tym roku szkolnym zostało również zachowane dofinansowanie wyjść klasowych do kina, etc. dla klas z wypłacalnością powyżej 90% całej składki na Fundusz Rady w wysokości 15zł na osobę, warunkiem otrzymania dofinansowania jest wpłata składki rocznej za klasę, do dnia 31 grudnia 2022 r. Finansowanie przez Radę Rodziców nagród na zakończenie roku dla uczniów ze średnią 4,75 i wyżej powiązane jest z minimalną płatnością danej klasy na poziomie 35% wymaganej składki rocznej za klasę. Tak jak w ubiegłym roku dzieci, których rodzice dokonają wpłaty na Fundusz Rady Rodziców będą zwolnione z opłat za bilety wstępu na zabawy i dyskoteki szkolne. Wpłaty na Radę Rodziców można dokonywać u skarbników klasowych oraz przelewem na konto:

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 52 w Lublinie
ul. Władysława Jagiełły 11 20-181 Lublin

Qouote icon
nr. konta 46 1240 1503 1111 0010 0646 2751
W tytule wpłaty należy podać: Składka na Fundusz Rady Rodziców,
imię i nazwisko ucznia oraz klasę.

Szanowni Rodzice i Opiekunowie

Dziękuję wszystkim Rodzicom i Opiekunom, którzy zaangażowali się w pracę Rady Rodziców i zapraszam wszystkich do współpracy w tym i przyszłym roku szkolnym. Dzięki Waszej pomocy, uwagom, pomysłom i darowiznom nasze dzieci mogą mieć bardziej przyjazną, łatwiejszą i ciekawszą edukację, a szkoła stanie się dla nich miejscem, do którego chętnie będą uczęszczać. Uprzejmie proszę wszelkie uwagi, pomysły i inicjatywy zgłaszać do przedstawicieli klasowych Rady lub mailem na adres: rr.sp52.lublin@gmail.com

Przewodniczący Rady Rodziców
Mirosław Kopiński