Stołówka - Szkoła Podstawowa nr 52 im. Marii Konopnickiej w Lublinie

STOŁÓWKA SZKOLNA – ZAPISY NA ROK SZKOLNY 2023/2024

• Warunkiem korzystania z obiadów w SP52 jest złożenie deklaracji dla dziecka na nowy rok szkolny.
  • Koszt obiadu wynosi 6 zł.
  • Termin wpłat do 10-tego dnia każdego miesiąca.
  • Wpłaty proszę dokonywać na indywidualne konto bankowe dziecka, w tytule: imię i nazwisko ucznia oraz klasa (bieżąca klasa do której uczęszcza dziecko).
  • Odpisy proszę zgłaszać dzień wcześniej TYLKO wiadomością na e-mail stolowka@sp52.lublin.eu lub przez dziennik elektroniczny zaznaczając ,,zgłoś nieobecność na posiłku” .
  • Nieobecność dziecka w szkole nie równa się z nieobecnością na posiłku. Pracownicy administracyjni nie mają wglądu do dzienników nauczycieli.
  • Wyżywienie dziecka jest dobrowolne. Obowiązkiem rodzica jest uiszczenie opłaty w wskazanym terminie przez Intendenta oraz odpisanie dziecka z posiłku.
  • Istnieje możliwość rezygnacji z posiłków. Proszę zgłosić pisemnie na odpowiednim druku z tygodniowym wyprzedzeniem. Bez pisemnego oświadczenia będzie naliczana opłata.
  • Druki deklaracji na obiad oraz rezygnacji z posiłku dostępne do pobrania na stronie internetowej.

Harmonogram obiadów:

• 11:30 – świetlica;
  • 12:15- 12:35- przerwa obiadowa dla klas 1-3. Klasy starsze 4-8, które skończyły zajęcia o 12:15 mogą wejść gdy dzieci z młodszych klas zjedzą obiad.
  • 13:20-13:40 -przerwa obiadowa dla klas 4-6.

Śniadania wydawane są podczas przerwy śniadaniowej o godz. 9:35.

KOSZT OBIADU W MAJU: 15 x 6 zł = 90 zł

KOSZT ŚNIADANIA W MAJU: 15 x 3zł= 45zł

Termin wpłat do 10 MAJA.

Przypominam, że dni 29.04, 30.04, 2.05, 14-16.05 oraz 31.05 są to dni wolne od zajęć dydaktycznych. Obiad wydawany jest tylko uczniom zapisanym na dyżur świetlicowy. Koszty obiadu w te dni będzie dodatkowo doliczony do kosztów za obiad w maju.