“Flagi i stolice państw świata” - szkolny konkurs geograficzny. - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 52 im. Marii Konopnickiej w Lublinie

Tag img 26.04.2024, 21:03

“Flagi i stolice państw świata” - szkolny konkurs geograficzny.

8 maja 2024 roku w naszej szkole odbędzie się pierwsza edycja szkolnego konkursu geograficznego dla klas 4-8 “Flagi i stolice państw świata”.

“Flagi i stolice państw świata” - szkolny konkurs geograficzny.

8 maja 2024 roku w naszej szkole odbędzie się pierwsza edycja szkolnego konkursu geograficznego “Flagi i stolice państw świata”. Celem konkursu jest rozwijanie: wiedzy o państwach świata
i zainteresowań zagadnieniami geograficznymi a także kształtowanie postawy zdrowej rywalizacji.
Konkurs będzie przeprowadzony w dwóch kategoriach: klasy 4-5 “Flagi państw świata”; klasy 6-8 “Flagi i stolice państw świata”. Konkurs będzie miał formę testu, zadaniem uczestników będzie rozpoznać flagi oraz zapisać stolice wybranych państw.
Warunkiem udziału w konkursie jest wypełnienie oraz oddanie karty zgłoszeniowej do dnia 7 maja 2024 roku do koordynatorów konkursu – p. Iwony Kosyny lub p. Katarzyny Trochimiuk.
Serdecznie zapraszamy do udziału!

Regulamin konkursu oraz karta zgłoszeniowa do pobrania w załącznikach.