IV Ogólnopolski, VI Wojewódzki i XIII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Poznajemy twórczość Marii Konopnickiej oraz Czesława Miłosza” - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 52 im. Marii Konopnickiej w Lublinie

Tag img 10.04.2024, 17:50

Serdecznie zapraszamy uczniów klas I-VIII z całej Polski do udziału w IV Ogólnopolskim, VI Wojewódzkim i XIII Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Poznajemy twórczość Marii Konopnickiej oraz Czesława Miłosza”, który odbędzie się 16 kwietnia 2024 r. o godz. 8.30 w bibliotece szkolnej.

zaproszenie na konkurs
Naszą placówkę będą reprezentowali zwycięzcy XIV Szkolnego Konkursu Recytatorskiego "Poznajemy twórczość Marii Konopnickiej".