Konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych „Dafür ist Deutschland bekannt” (Z tego słyną Niemcy) - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 52 im. Marii Konopnickiej w Lublinie

Tag img 21.03.2024, 18:25

Konsul Honorowy Republiki Federalnej Niemiec w Lublinie już po raz 17 zaprasza do uczestnictwa w konkursie pt. „Dafür ist Deutschland bekannt”.

flaga niemiec

Konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów
szkół podstawowych województwa lubelskiego (kl. I - VIII).

• Uczestnicy konkursu wykonują prace wybranymi przez siebie technikami plastycznymi (rysowanie, malowanie, wyklejanie, wydzieranie, grafika, itp.).
  • Każdy uczestnik powinien dostarczyć lub przesłać jedną pracę w formacie A3 lub A4 wykonaną dowolną techniką płaską (rysunek, malarstwo, grafika, collage, itp.)
  • Tematem pracy powinno być graficzne przedstawienie, z czego słyną Niemcy.

Szczegółowe warunki konkursu znajdują się poniżej w regulaminie. Proszę o dostarczenie prac do nauczyciela języka niemieckiego pani K.Rogali do dnia 17.04.2024r.

Zachęcam do udziału w konkursie.
Katarzyna Rogala