Spotkanie z ilustratorką książek dla dzieci. - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 52 im. Marii Konopnickiej w Lublinie

Tag img 13.04.2024, 11:58

Spotkanie z ilustratorką książek dla dzieci.

Uczniowie klasy 4d uczestniczyli w warsztatach ze Svitlaną Medvedievą, ilustratorka książek dla dzieci pochodzącą z Ukrainy.

ilustratorka tłumacząca dzieciom ilustracje

Spotkanie odbyło się 8 kwietnia 2024 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Lublinie w Filii nr 36 na Felinie. Pani Svitlana opowiadała o swojej pracy i pokazywała zilustrowane przez siebie książki. Podczas warsztatów uczniowie przygotowywali własne książki, projektowali i rysowali okładki według wskazówek artystki. Uczniowie z zajęć wyszli z wykonanymi przez siebie książeczkami i w dobrych nastrojach. Dziękujemy paniom bibliotekarkom z miejskiej biblioteki z zorganizowanie spotkania.