Sprawozdanie z IV Ogólnopolskiego, VI Wojewódzkiego, XIII Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego „Poznajemy twórczość Marii Konopnickiej oraz Czesława Miłosza” - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 52 im. Marii Konopnickiej w Lublinie

Tag img 20.04.2024, 12:21

recytacja-uczestnika-z-kategorii-klas-1-3

W dniu 16.04.2024 r. w Szkole Podstawowej nr 52 im. Marii Konopnickiej w Lublinie miał miejsce IV Ogólnopolski, VI Wojewódzki i XIII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Poznajemy twórczość Marii Konopnickiej oraz Czesława Miłosza”. Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Wszyscy spośród 55 uczestników byli doskonale przygotowani i prezentowali wysoki poziom. Rywalizowano w trzech grupach wiekowych: klasy I-III, klasy IV-VI i klasy VII - VIII.

Honorowy Patronat nad konkursem objęli:
Krzysztof Komorski - Wojewoda Lubelski;
Jarosław Stawiarski – Marszałek Województwa Lubelskiego;
Tomasz Szabłowski – Lubelski Kurator Oświaty;
dr Krzysztof Żuk – Prezydent Miasta Lublin;
Towarzystwo Przyjaciół Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich Oddział Lublin.